INICI

CEAM

INVESTIGACIÓ

PROJECTES

SERVICIS

PUBLICACIONS

CONTACTE

PERSONES: METEOROLOGIA I CONTAMINACIÓ ATMOSFÈRICA

 

PROGRAMA

 

PERSONES

 

PROJECTES

 

SERVICIS

 

PUBLICACIONS

 

Memòria de Activitats

 

 

ÀREA DE METEOROLOGIA I DINÁMICA DE CONTAMINANTS

NOM

TELÈFON CORREU INFORMACIÓ

Enrique Mantilla Iglesias - Coordinador

  609 644 051 enrique@ceam.es  

Samira Khodayar Pardo - Coordinadora

Investigadora Distingida d'Excel· lència (CIDEGENT)

  638 759 833 khodayar@ceam.es  

Francisco Juan Pastor Guzmán

  609 644 051 paco@ceam.es  

Hassane Moutahir - Programa APOSTD-2020

  609 644 051 hmoutahir@ceam.es  

José Antonio Valiente Pardo

  609 644 051 josean@ceam.es  

José Jaime Dieguez Rodríguez

  609 644 051 jjaime@ceam.es  

Laura Paredes Fortuny - Proyecto MED-EXTREME_CIDEGENT

  609 644 051 laurapf@ceam.es  

Pau Benetó Vallés - IMAGINA-PROMETEO [PROMETEO/2019/110]

  609 644 051 pau@ceam.es  

ÀREA DE QUÍMICA ATMOSFÈRICA

NOM

TELÈFON CORREU INFORMACIÓ

Amalia Muñoz Cintas - Coordinadora

  609 644 051 amalia@ceam.es  

Esther Borrás García

  609 644 051 esther@ceam.es  

Hector Calvete Sogo - Proyecto PERFECT LIFE

  609 644 051 hectorcalvete@ceam.es  

Milagros Ródenas García

  609 644 051 mila@ceam.es  

Patricia Moya Gutiérrez - Promoción de Empleo Joven

  609 644 051 patricia@ceam.es  

Rubén Soler Moreno - Proyecto CAPOX

  609 644 051 ruben@ceam.es  

Tatiana Gómez Pérez

  609 644 051 tatiana@ceam.es  

Teresa Vera Espallardó

  609 644 051 teresa@ceam.es  

 


 

© Fundación de la Comunitat Valenciana Centro de Estudios Ambientales del Mediterráneo - CEAM

Parque Tecnológico C/ Charles R. Darwin, 14 46980 - PATERNA - VALENCIA - ESPAÑA

www.ceam.es TEL.: +34 609 644 051 info@ceam.es

 

  

 

Home  |  Mapa Web  | Contacte  |  Protecció de dades Avís legal  |  Intraweb