INICI

CEAM

INVESTIGACIÓ

PROJECTES

SERVICIS

PUBLICACIONS

CONTACTE

PERSONES: INVESTIGACIÓ FORESTAL

 

PROGRAMA

 

PERSONES

 

PROJECTES

 

SERVICIS

 

PUBLICACIONS

 

Memòria de Activitats

 

 

NOM

TELÈFON CORREU INFORMACIÓ

José Antonio Alloza Millán - Coordinador

 609 644 051   jantonio@ceam.es  

Alberto Vilagrosa Carmona

 699 433 279   a.vilagrosa@ua.es  

Alejandro Valdecantos Demá

 699 433 278  a.valdecantos@ua.es  

Ana María Sabater Blasco - Contrato Predoctoral - ACIF 2018l

  609 644 051 sabater@ceam.es  

David Salesa Duro - Promoción de Empleo Joven

 699 433 279  salesa@ceam.es  

Diana Turrion Cerrejon - Proyecto  LIFE TECMINE

 699 433 279  diana.turrion@ua.es  

Luna Morcillo Julià - Personal Técnico de Apoyo (PTA) 2019

 699 433 279  luna@ua.es  

Victor Manuel Santana Pastor

 699 433 277  vm.santana@ua.es  


 

© Fundación de la Comunitat Valenciana Centro de Estudios Ambientales del Mediterráneo - CEAM

Parque Tecnológico C/ Charles R. Darwin, 14 46980 - PATERNA - VALENCIA - ESPAÑA

www.ceam.es TEL.: +34 609 644 051 info@ceam.es

 

  

 

Home  |  Mapa Web  | Contacte  |  Protecció de dades Avís legal  |  Intraweb